WYNIKI konkursu - kto wygrał bon 50 zł na zakupy?

11.2.14

Hej kochani!
Kilka dni temu zakończył się konkurs, który organizowałam razem ze sklepem FLAX - produkty naturalne. Dzisiaj przyszedł czas na ogłoszenie wyników. Udzieliłyście dużo ciekawych odpowiedzi na pytanie konkursowe, wybór tej jednej jedynej był trudny, ale nagroda jest tylko jedna. 
Z pomocą przedstawicielki firmy FLAX została wybrana zwycięska odpowiedz, a udzieliła jej:  fightthedull

"Naturalna pielęgnacja uratowała mnie przed wyrwaniem sobie wszystkich włosów i zdrapaniem całej skóry z twarzy i ciała. ;)
Do pewnego momentu mogłam używać kosmetyków jak popadnie i kupując je kierowałam się ceną i kolorystyką opakowania. Aż zaszłam w ciążę i okazało się, że skóra nie toleruje niemal wszystkiego, co znajduje się w drogeryjnych kosmetykach. W miarę zgłębiania tematu odkryłam też, że chcę chronić to maleństwo, które rośnie w moim brzuchu, przed niepotrzebną chemią i nadmiarem podejrzanych substancji.
Dziś minęły 3 lata od pierwszego kroku w stronę naturalnej pielęgnacji i dziś, jeśli mycie - to tylko naturalnym mydłem. Jeśli krem - tylko bez parafiny. Perfumy - w olejku. Makijaż - mineralny. :) Te wszystkie zmiany sprawiły, że większościa kosmetyków mogę się bez obaw dzielić z moją 2,5-letnią juz córcią. Skóra przestała mi dokuczać, włoski na nogach wrastać, a na głowie wypadać. Cera uspokoiła się, wyrównała koloryt. Zapach olejków towarzyszy mi przez cały dzień.
Odkąd stosuję bardziej naturalną pielęgnację, jestem w ogóle zdrowszą i bardziej świadomą konsumentką."

Serdecznie gratuluję i proszę odezwij się do mnie jak najszybciej na e-mail (one-more-dress@wp.pl) - podając swoje dane, które przekażę firmie FLAX - firma następnie odezwie się do Ciebie w sprawie realizacji bonu. 

Dziękuję wszystkim za udział!

Zobacz także...

34 komentarzy

  1. Pięknie dziękuję, aleee fajnie! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Brawa dla zwyciężczyni :D

    OdpowiedzUsuń
  3. kurcze, ale wyczerpująca odpowiedź :) serdecznie gratuluję :)

    OdpowiedzUsuń

ODWIEDZAM

Shein

SheIn -Your Online Fashion T-shirts

Archiwum bloga