Wyniki jesiennego rozdania z Barwą

11.10.13

Wczoraj zakończyło się moje jesienne rozdanie, które organizowałam razem z firmą kosmetyczną Barwa. Już dzisiaj wzięłam się za sprawdzanie zgłoszeń, abyście nie musieli na nie długo czekać (bo sama tego nie lubię). :)

Do rozdania zgłosiło się 72 osoby, co po spełnieniu dodatkowych poprawnych warunków dało w sumie 218 losów. Wszystko ładnie przepisałam według kolejności zgłoszeń do maszyny losującej i wylosowałam zwycięzców. Wśród waszych uwag odnośnie mojego bloga pojawiło się kilka na temat tła - aby zmienić go na jaśniejsze, muszę się tym zająć w najbliższym czasie. Część z Was chciałaby także zobaczyć więcej notek z makijażami, co także postaram się zrobić. :)

Nagroda główna trafia do: Bluszcz89
Zgodnie z zasadami, bardzo proszę o zrecenzowanie co najmniej jednego kosmetyku u siebie na blogu w dogodnym terminie do 3-4 miesięcy. :) 
W skład nagrody głównej wchodzą: antybakteryjny krem matujący Siarkowa Moc, antybakteryjne serum punktowe Siarkowa Moc, saszetki - maseczka i szampon Siarkowa Moc.
Nagroda pocieszenia trafia do: GingerG
W skład nagrody pocieszenia wchodzą: saszetki maseczka i szampon Siarkowa moc.
  Serdecznie gratuluję i proszę o przesłanie adresu do wysyłki do wtorku najpóźniej. Dane proszę przesłać na mój e-mail: one-more-dress@wp.pl
 
Mam nadzieję, że kosmetyki dobrze się u Was sprawdzą i będziecie z nich zadowolone. :) 

Zobacz także...

36 komentarzy

  1. ojej ojej jak się cieszę:D już piszę do Ciebie maila;)

    OdpowiedzUsuń

ODWIEDZAM

Shein

SheIn -Your Online Fashion T-shirts

Archiwum bloga