Kosmetyki do opalania KOLASTYNA

31.8.18

Dla niektórych wakacje powoli dobiegają końca, ale lato nie chce się jeszcze z nami żegnać. Wciąż zapowiadają wysokie temperatury. Wrzesień to też dobry miesiąc na urlop. Jestem pewna, że jeszcze wiele osób ma dopiero wymarzone wczasy przed sobą. Dla wszystkich, którzy zamierzają spędzać czas na słońcu przedstawiam po krótce kosmetyki Kolastyna do opalania, chroniące przed szkodliwym działaniem promieni i pomagające w regeneracji skóry po opalaniu. Marka jest łatwo dostępna i stosunkowo niedroga, więc nawet robiąc zakupy w ostatniej chwili przed wyjazdem można po nie śmiało sięgnąć. Za granicą tego typu produkty są zazwyczaj kilkukrotnie droższe.


Kolastyna oferuje szereg różnych kosmetyków do opalania. Zanim wystawimy skórę na działanie promieni słonecznych warto użyć balsamu z odpowiednim filtrem. Im wyższy tym pewniejsza ochrona. W przypadku emulsji o ultra lekkiej formule filtr SPF 20 to średnia ochrona. Na obecne temperatury w Polsce może być wystarczająca, ale wybierając się na zagraniczne wakacje zawsze wybieram SPF 30 lub 50. 


Po całym dniu, gdy skóra prosi o nawilżenie niezawodny jest balsam, który przyniesie ulgę. W ten sposób nie tylko dbamy o skórę, ale też możemy przedłużyć trwałość opalenizny. Balsam po opalaniu Kolastyna S.O.S. działa niczym kojący kompres. Każdego roku na lato mam tego typu kosmetyk w użyciu. 


Jakie kosmetyki do opalania towarzyszą Wam tego lata?

Zobacz także...

4 komentarzy

 1. bardzo ważna jest ochrona podczas opalania ale także odpowiednie dbanie i nawilżanie skóry po kąpieli słonecznej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie używam filtrów. Albo mi się nie chce, albo o nich zapominam :D. Jednak teraz, kiedy w ruch idą kwasy są one bardzo ważne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. U mnie w tym roku rządzi Vichy i La Roche Posay, ich filtry przeciwsłoneczne nigdy mnie nie rozczarowują.

  OdpowiedzUsuń
 4. U nas Kolastyna nie sprawdziła się niestety :/
  Kupiłam filtr 50tkę dla dziecka, przed wyjazdem na morze i mała dostała od niego uczulenia, później jeszcze kilkukrotnie smarowaliśmy ją tym kremem, bo początkowo nie wiedzieliśmy, że to od niego, dopiero gdy odstawiliśmy go zupełnie, jej przeszło :/

  OdpowiedzUsuń

ODWIEDZAM

Shein

SheIn -Your Online Fashion T-shirts

Archiwum bloga